Elektřina pro podniky

Přímá účast na Pražské energetické burze (PXE), aktivní trading na EEX Lipsko, vlastní zdroje elektřiny, výkup elektřiny přímo od dalších výrobců a především originální koncept  obchodní virtuální elektrárny umožňuje společnosti minimalizovat náklady na silovou elektřinu v individuálním diagramu zákazníka a nabídnout plnou škálu všech produktů, jež jsou na trhu dostupné. Zákazník si může vybrat, zda zvolí fixní cenu na úrovni nejnižších tržních nabídek nebo některý z produktů postupného nákupu pro zákazníky se spotřebou elektřiny nad 1 GWh ročně či nabídku „Trader“ pro největší zákazníky nad 10 GWh.

Více než 87% zákaznické retence v dnešním vysoce konkurenčním prostředí a tempo meziročního růstu objemu dodávek (dosahujících nyní více než  3% veškeré spotřeby elektrické energie v ČR) naznačují, že setkání s naším zkušeným obchodním zástupcem či jiným odborníkem může být i pro Vás dobře návratnou investicí Vašeho čím dál vzácnějšího času.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na kontaktní adrese obchod@ampermarket.cz nebo na telefonních číslech 800 701 313 a 234 701 409 i následně při osobním jednání s našimi obchodními manažery v kterémkoli regionu České republiky (viz kontakty zde).

Ceníky Amper Market, a.s. pro podniky

Ceníky společnosti Amper Market, a.s. pro podniky jsou k dispozici ke stažení na této stránce.

K cenovému srovnání můžete využít kalkulačku Energetického regulačního úřadu http://kalkulator.eru.cz/VstupniUdaje.aspx, který má k dispozici oficiální ceníky a je nezávislý na výrobcích a dodavatelích elektřiny.

Změna odběratele

Pro přepsání odběrného místa na jiného odběratele nás kontaktujte 
telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 701 313,
emailem na distribucnipozadavky@ampermarket.cz
Dokumenty Vám připravíme na míru a zašleme poštou nebo emailem dle Vašeho požadavku. 

Webová kancelář